1.چند روزه شدیدا دلم می خواد با یکی حرف بزنم. به 5 نفر پیام دادم که ببینمشون یا این که مکالمه رو شروع کردم بلکه ببینم اوضاع طرف چطوره و می شه یه دیداری داشته باشیم یا نه که هر 5 تاشون کار داشتن. به الی جون گفتم که با هم بریم کافه ولی قبول نکرد. احتمالا شب تنها برم. بعد از کار.

و اما بعد:

2.دو روز پیش فیلم "مزایای سر به زیر بودن" رو دیدم. داستانش و بازی ها و البته آهنگ ها و اون رقص قشنگ اما واتسون انقدر بهم چسبید که دلم می خواست دوباره ببینمش و روز بعد دوباره دیدم.

فکر می کنم توی تمام دنیا آدما تو سن نوجوونی میل شدیدی به کتاب خوندن دارن. چون خودم تو اون سن کتابا رو قورت می دادم و  هر چی فیلم می بینم بیشتر این موضوع برام اثبات می شه. البته اگه بشه از روی فیلم به یه نتیجه گیری درست رسید.

آهنگ های خوب فیلم رو داتلود کردم‌ سکانس های خوبشو برای بار سوم و جهارم دیدم. ازرا میلر و اون خنده های مهربونش و اما واتسون با اون بی خیالی و شادی عمیقش شخصیت های به یاد ماندنی ذهنم شدن. 

دیدن فضای دبیرستان و شور و هیجانشون برام خیلی لذت داشت. حیفم اومد آهنگ هاشو برای شما هم نذارم. 

این ویدئو رقص اِما واتسون و اِزرا میلر رو با آهنگ "come on eileen" نشون می ده. دقیقا همون سکانس دوست داشتنیه فیلم برای من. پیشنهاد می کنم ویدئوی اصلی رو تو گوگل یا یوتیوب ببینین. کمی اعمال خاک بر سری داشت برای همین اینجا آپلود نکردم.

لینک

و اما آهنگ "heroes" که دو بار در فیلم پخش می شه و هر دو، سکانس های قشنگی ازآب در اومدن. ترجمه این آهنگ رو حتما بخونید.

لینک

3. فیلم "a star is born" هم از نوع رمانتیک های قشنگ بود. برادلی کوپر یه جوری  نقششو بازی می کنه آدم هوس می کنه یه بردلی برای خودش داشته باشه. آهنگ "shallow" اگه اشتباه نکنم جایزه گولدن گلوب رو برد و خب طلایی ترین سکانس فیلم هم همونجاییه که لیدی گاگا و برادلی این آهنگ رو با هم می خونن. البته از دید الی جون این فیلم به جز آهنگ های خوب لیدی گاگا و بازی خوب دو شخصیت اصلی چیز قابل توجهی نداشت. به هر حال نظرات متفاوته دیگه.

لینک

4. بالاخره نسخه با کیفیت "zero" شاهرخ جونم اومد اما اصلا اون چیزی نبود که من فکر می کردم و بدجوری تو ذوقم خورد. ارزش این همه انتظار و دنبال کردن نداشت. پسر بدی شده. دیگه دوسِش ندارم.

5."about time" یه فیلم کمدی و فانتزیه. قسمت جالب فیلم از دید من اونجاست که پدر به پسرش می گه از قابلیت خانوادگی شون برای برگشت به گذشته برای خوندن کتاب استفاده می کنه و بارها و بارها  کتاب های چار دیکنز رو خونده.  یاد خودم افتادم که چندین بار آوای وحش جک لندن رو خوندم و جالبه بدونید که با گرگه همذات پنداری می کردم نه با آدما.

تصویر پس زمینه اتاق پدر توی فیلم یه عالمه کتابه که روی هم تا نزدیکی های سقف چیده شدن بدون این که شما بتونین اسمشونو ببینین.

6."Life As We Know It"  به شدت خنده دار بود برام. کلی خندیدم با این فیلم. در حد قهقهه.

7. گفته بودم من عشق می کنم فیلم های" راسل کرو" رو می بینم؟ تعداد عشق هام از دستم در رفته ولی مسلما "کرو" هم یکی از اوناست. فیلم "Fathers & Daughters" تازگی ها ازش دیدم. اصلا حدیث داریم فیلمی که "کرو" جونم توش بازی کنه کافیه تا فیلم، چیز خوبی ازآب دربیاد.

مورد 5 و 6 و7 رو از

اینجا پیدا کردم. با تشکر از وی. دی:

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها